Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Nr katalogowy: 409
Portret kobiety
olej, płótno;
73,5 x 53 cm.
olej, płótno;
73,5 x 53 cm.
Obraz opisany i reprodukowany: Rajmund Ziemski.
Malarstwo, Akademia Sztuk Pięknych, Zachęta
Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2010