Władimir PINIGIN (ur. 1941)
Nr katalogowy: 314
Parada dyktatora, 1988
litografia, papier;
77 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
litografia, papier;
opisany i sygn. u dołu ołówkiem: l. d.: A/T 17/30 "[(...) - tytuł po rosyjsku] LITO
PINIGI WŁADIMIR 1988 LEOPOLIS/ U