Prosper LECOURTIER (1855-1924)
Nr katalogowy: 206
Polowanie na dzika
gkompozycja metali, brązowiona;
Francja, XX w.
grupa rzeźbiarska z odyńcem osaczonym przez psy myśliwskie; podstawa nerkowata,
sygn. od frontu: „A (?) LECOURTIER";
kompozycja metali, brązowiona; wys. 22,3 cm, szer. 38,8 cm, głęb. 17 cm.
Francja, XX w.