Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy: 157
Henryk VIII poznaje swą nową wybrankę
olej, płótno, , 64 x 92,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz
sygn. l. d.: LBakałowicz