Mela MUTER (1876 - 1967)
Nr katalogowy: 146
Portret młodej kobiety
olej, płótno, 54,5 x 33 cm;
sygn. l .g.: Muter;
olej, płótno, 54,5 x 33 cm;
sygn. l .g.: Muter;
na odwrocie napisy autorskie: MUTER / Tete de femme / No 10M (55 x 33)
na krośnie powtórzona sygnatura: Muter