Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 137
Astry, 1939
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński;
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński;
na odwrocie napis autorski: "Astry" wym 35 x 50 - / mal. A. Karpiński / Kraków / ul. Floriańska 19 / 1939; oraz dwa stemple autorskie