Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)
Nr katalogowy: 136
Gladiole
olej, tektura; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
olej, tektura; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie stempel miejskiego konserwatora zabytków w Krakowie z lutego 1970 roku