Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy: 106
Naganiacze przy ognisku
akwarela na podrysowaniu ołówkiem;
karton; 57,5 x 97,5 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński
karton; 57,5 x 97,5 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński