Nr katalogowy: 736
Lustro
Polska?, 1 poł. XVIII w.
w ramie drewnianej okutej złoconą blachą miedzianą, repusowaną w motywy wolut, muszli i akantu; obiekt
wtórnie użyty jako rama lustra;
drewno, blacha miedziana, srebrzona; tafla szklana; wys. 52 cm, szer. 53,5 cm; głęb. 6 cm;
Polska?, 1 poł. XVIII w.