Nr katalogowy: 715
Tablica herbowa
blacha miedziana, złocona;
Polska, 2 poł. XIX w.
z dwoma kartuszami na tle paludamentu zwieńczonego mitrą książęcą; w kartuszu z prawej - herb Śreniawa książąt Lubomirskich; z lewej - herb Wedelse
(?); poniżej kartuszy podwieszony łańcuch i krzyż orderu św. Huberta;
blacha miedziana, złocona; wymiary: 68 x 61 cm; Polska, 2 poł. XIX w.