Nr katalogowy: 712
Kartusz herbowy
brąz złocony; wys. 59 cm, szer. 57 cm;
Niemcy, XIX w.
otoczony plastycznymi, akantowymi labrami; w hełmie orle skrzydło z powtórzonym klejnotem;
Niemcy, XIX w.