Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski,
Nr katalogowy: 290
Para obrazów ze scenami bukolicznymi
olej, deska, 32 x 40,5 cm;
na jednym oznaczenie (nr inw.) p. d.: K /77/
koniec XVIII w.