Nr katalogowy: 263
Portret kobiety, 1936
olej, płótno, 35,5 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: WW,
olej, płótno, 35,5 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: WW,
sygnatura powtórzona z prawej po środku: WWeiss/ 1936,
Na odwrocie faksymile podpisu artysty: WW/3/1008 (numery inwent. ze spuścizny po artyście)