Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy: 252
Widok na Barbakan i Planty
z okien Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie;
olej, płótno naklejone na tekturę, 64,5 x 90 cm;