Nr katalogowy: 235

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 235

Krzyż przydrożny

olej, tektura, 29,5 x 38,5 cm; sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz,