Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)
Nr katalogowy: 226
Motyw bałkański - Szewcy
olej, płótno, 43 x 37 cm;
sygn. l. d.: M. Wawrzeniecki. / Varna. 1892 r.