Józef MEHOFFER (1869-1946)
Nr katalogowy: 213
Portret kobiety, ok. 1920
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
83,5 x 60,5 cm; sygn. p .g.: Józef Mehoffer