Stanisław FABIJAŃSKI ( 1865-1947)
Nr katalogowy: 201
Krużganki na Wawelu
akwarela, papier, 34 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Fabijański 1939.