Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy: 419
Martwa natura z lampą górniczą, 1954
olej, płótno;
69 x 95 cm;
olej, płótno;
69 x 95 cm;
sygn. p. d.: mbogusz;
na odwrocie napis autorski: BOGUSZ MARIAN/ „MARTWA NATURA/ Z LAMPĄ GÓRNICZĄ”/ OLEJ-1954/ 0.70 x 1.00