Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)
Nr katalogowy: 417
Kompozycja, 1959
olej, płótno,
81 x 60,5 cm;
olej, płótno,
81 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Hilary 59
Bibl.: Hilary: Hilary Krzysztofiak (1926-1979) : malarstwo i rysunek, Katalog Muzeum Narodowego w Warszawie, [oprac.] Hanna Kotkowska-Bareja, Elżbieta Zawistowska, Warszawa 1997, poz. 24, s. 279.