Stanisław Jan CZARNECKI (ur. 1958)
Nr katalogowy: 414
Dwa żywioły, 1992
olej, płótno;
100 x 81 cm;
olej, płótno;
100 x 81 cm;
sygn. p. d.: St. Czarnecki '92 / Małgosi i Józefowi - Staszek;
na odwrocie napis: 19 (w kółku) MZG-PS02-V-5333/26/93 oraz dwa stemple wywozowe, na krośnie: (…) PSO2-II-(…)