Władimir PINIGIN (ur. 1941)
Nr katalogowy: 321
Bez tytułu, 1993
akwaforta, papier;
18,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
akwaforta, papier;
sygn. na płycie p. g.: PINIGIN V./93 oraz u dołu ołówkiem: AP/2 (?) 4/10 u/wpinigin /93