Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Nr katalogowy: 318
Toreros
litografia barwna, papier;
38 x 32 cm (wymiar arkusza);
litografia barwna, papier;
38 x 32 cm (wymiar arkusza);
opisany u dołu ołówkiem: 308/333, faksymile sygnatury (druk wypukły suchy), niżej sucha pieczęć z napisem: S.P.A.D.E.M./Edition of 33/ (c),
w środku: PABLO PICASSO : Limited Edition