Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 130
Białe piwonie, 1921
olej, tektura; 38 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
olej, tektura; 38 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
Na odwrocie napis autorski niebieską kredką: VI. WZB. 1921. X. Kraków T.P.S.P; Piwonie / mal. / a. Karpiński / Kraków oraz 2 nalepki: a Karpiński/ Piwonie różowe, druga z informacjami z galerii[?] przy Placu Mariackim z tytułem Piwonie (częściowo uszkodzona);