Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)
Nr katalogowy: 429
Zwiędłe kwiaty, 1984-2010
olej, płótno;
65,5 x 43,5 cm;
olej, płótno;
65,5 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: Ryszard Łagodziec, 1984 r. - 2010 r.
Na odwrocie na krośnie napisy autorskie na krośnie: "ZWIĘDŁE KWIATY", OLEJ NA PŁÓTNIE (43,5 x 65,5cm), "KWIATY W WAZONIE", RYSZARD ŁAGODZIEC, ARTYSTA MALARZ, MAGISTER SZTUKI, 43,5 x 65,5 cm, 1984 r. - 2010 r. OLEJ NA PŁÓTNIE, OLEJ NA PŁÓTNIE 43,5 x 65,5cm,1984r.,1985, 2010 r.