Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Nr katalogowy: 304
Skarb, 2012
litografia barwna, papier;
52,5 x 77 cm (w świetle oprawy);
litografia barwna, papier;
sygn. p. d.: B. Chwilczyński; napisy l. d.: E/A, śr. d.: SKARB
Praca otrzymała tytuł najlepszej pracy dyplomowej Wydziału Grafiki
krakowskiej ASP w 2012 r. Była prezentowana na Wystawie
najlepszych dyplomów ASP w Polsce (wystawa odbyła się w Gdańsku,
2012 r.)