Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy: 127
Scena pasterska - fragment większej kompozycji, 1913
olej, płótno; 120,5 x 56,5cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
J Malczewski. Sierpień 1913
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
J Malczewski. Sierpień 1913