Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy: 422
Studio, 2009
olej, płótno;
128 x 122 cm;
olej, płótno;
128 x 122 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC/ 2009
sygn. i dat. na odwrocie: S.MŁODOŻENIEC/ "STUDIO" 2009 oraz napis OLEJ NA PŁÓTNIE / S.M/ 2009/05/0003/001