405
Kobieta w stroju orientalnym
mosiądz, podstawa alabastrowa, wys. 37 cm.
Niemcy (?), Austria (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)
Nr katalogowy407
Gwiżdżący chłopiec, ok. 1889
brąz patynowany, wys. 21 cm;
sygn. na podstawie: V. SZCZEBLEWSKI
Cena wywoławcza.
1 900 zł
409
Tancerka
stop metali, wys. 49 cm.
Niemcy (?), ok. 1920-30
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Charles-Gabriel LEMIRE (1741-1827)
Nr katalogowy411
Amor reperujący łuk
brąz patynowany, podstawa
z wielobarwnego marmuru, wys. 44 cm, szer. 30 cm;
sygn. na podstawie: Lemire
Cena wywoławcza.
8 900 zł
413
Apostoł
drewno nieokreślone, polichromowane, wys. 45 cm.
Belgia lub Francja (?),XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
415
Para geniuszy
drewno nieokreślone, bejcowane i lakierowane,
wys. 52 i 54 cm. Gdańsk (?),
Prusy Książęce (?), XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
417
Św. Róża z Viterbo
drewno nieokreślone, polichromowane
(polichromia wtórna), wys. 94 cm. Polska (?),
początek XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
419
Chrystus w grobie
drewno lipowe, polichromowane,
wys. 11 cm, dł. 80 cm, szer. 27 cm.
Śląsk (?) Polska (?), 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
421
Rzeźba „Narciarz”
drewno lipowe, polerowane; wys. 69 cm,
podstawa 13 x 13 cm; Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
35 000 zł
504
Przycisk do papieru
z dekoracją millefiori
Francja, l. 40. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
506
Wazon secesyjny z rusałką
Nieokreślona manufaktura,
pracownia europejska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
508
Ceramiczna skrzynia na kwiaty,
z dekoracją antykizujacą;
Włochy?, wytwórnia nieokreślona, XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
510
Serwis do kawy Art Déco
Czechosłowacja, Zakłady Porcelanowe w Dvorach
(dawn.firma Gebr.Benedikt A.G.), okres powojenny.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
512
Serwis deserowy do kawy,
model Sansouci, z dekoracją kwiatową;
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala,
lata 30.- 50. XX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
514
Talerz z kogutem
Francja, Bretania - wyrób ludowy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
516
Dzbanek do wody (lub mleka)
Francja, Bretania - wyrób ludowy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
518
Dzbanek z dekoracją pejzażową
Niemcy, Hanau (lub Bayereuth?),
2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
602
Paterka
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
604
Komplet do kawy i herbaty
z tacą art deco;
Europa Zachodnia, lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
608
Para miseczek
Niemcy, firma kupiecka Louis Werner,
1 ćw. XX w
Cena wywoławcza.
3 000 zł