Nr katalogowy: 502
Paterka
sygn. ryta: Lalique France
Francja 3 ćw. XX w.
o łódkowym kształcie, obrzeża w formie liści dębu;
szkło przezroczyste, dekoracja z liści z zewnątrz matowa;
na owalnej podstawie 3,7 x 7,7 cm; szer.: 16 cm, dł. 19,5 cm; wys. 9,7 cm;
sygn. ryta: Lalique France
Francja 3 ćw. XX w.