Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 407
Gwiżdżący chłopiec, ok. 1889
brąz patynowany, wys. 21 cm;
sygn. na podstawie: V. SZCZEBLEWSKI