Nr katalogowy: 407

Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 407

Gwiżdżący chłopiec, ok. 1889

brąz patynowany, wys. 21 cm; sygn. na podstawie: V. SZCZEBLEWSKI