Nr katalogowy: 406

S. VAN DE STRACKEN (XIX-XX w.)

Nr katalogowy: 406

Popiersie kobiety w kapeluszu

brąz patynowany wielobarwnie, wys. 53 cm; sygn. z boku na podstawie: S. Van de Stracken