S. VAN DE STRACKEN (XIX-XX w.)
Nr katalogowy: 406
Popiersie kobiety w kapeluszu
brąz patynowany wielobarwnie,
wys. 53 cm; sygn. z boku na podstawie:
S. Van de Stracken