Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 257
Kaczeńce
olej, tektura, 29 x 39,5;
sygn. p. śr.: A. Karpiński
olej, tektura, 29 x 39,5;
sygn. p. śr.: A. Karpiński, na odwrociu autorski napis:
„Kaczeńce/ (złocieńce)/ mal. A. Karpiński/ w Krakowie”, „26”