Sara MAJEROWICZÓWNA (XX w.)
Nr katalogowy: 249
Martwa natura
olej, płótno, 63 x 74 cm;
sygn. l. d.: S. Majerowiczówna;
olej, płótno, 63 x 74 cm;
sygn. l. d.: S. Majerowiczówna; na odwrocie nalepka
autorska z nazwiskiem autorki i tytułem obrazu