Maurycy BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy: 234
Starsza kobieta w fotelu
olej, płyta; 92 x 73 cm;
sygn. z lewej: M. Blond.
olej, płyta; 92 x 73 cm;
sygn. z lewej: M. Blond.
Na odwrocie na krosnie odręczny napis: „237 1954”,
nalepka ze Stern Studio, Tel Aviv, napisy hebrajskie oraz numer 804