Nr katalogowy: 225

Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840-1916)

Nr katalogowy: 225

Booz i Rut zbierająca kłosy

olej, płótno, 48 x 60 cm; sygn. l. d.: Alchimowicz;