Nr katalogowy: 206

Julisz HOLZMÜLLER (1878-1932)

Nr katalogowy: 206

Osaczony dzik

akwarela, gwasz, papier, 45 x 57 cm; sygn. p. d.: Julisz Holzmüller/ 1909