Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy: 112
Widok na Kościół Mariacki w Krakowie
litografia, papier, 28 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na kamieniu: LWyczół