Nr katalogowy: 108

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 108

Krucyfiks z Kościoła Mariackiego

w Krakowie; litografia barwna, papier, 61,5 x 44 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: na kamieniu LWyczół