Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy: 108
Krucyfiks z Kościoła Mariackiego
w Krakowie; litografia barwna, papier,
61,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: na kamieniu LWyczół