Nr katalogowy: 707
Cukiernica
srebro próby 1 z głową Minerwy sygnowane;
Paryż, 1 ćw. XX w.
gruszkowata, w formie dwuusznej, gładkiej wazki z wysklepioną nakrywką zwieńczoną gałką;
srebro próby 1 z głową Minerwy sygnowane (nazwisko złotnika w rombie nieczytelne);
wys. 9 cm, szer. 13,2 cm, głęb. 10,9 cm.
Paryż, 1 ćw. XX w.