Nr katalogowy: 706
Nożyk do papieru w etui
srebro próby 3 sygnowane;
Warszawa, lata 50. XX w.
z maczetowym ostrzem zakończonym półplastyczną postacią Syrenki warszawskiej;
srebro próby 3 sygnowane (trudno czytelny monogram artysty);
etui introligatorskie granatowe wyłożone wewnątrz pluszem i materiałem ecru;
dł. 15 cm, szer. 2 cm; waga 21 g.
Warszawa, lata 50. XX w.