Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 433
Wichrowa Dama, 2011
olej, płótno;
99 x 48 cm;
olej, płótno;
99 x 48 cm;
sygn. l. d.: Eugeniusz Gerlach/ 2011
oraz p. d.: Kraków 17/V
Na odwrocie napisy autorskie: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH/ „WICHROWA DAMA"- R 2011/ OLEJ/ PŁÓTNO-99 x 48 cm/ sygn. l.d. EUGENIUSZ GERLACH 2011/ pd. DAT. KRAKÓW 17/V/ oraz dwukrotnie powtórzony stempel autorski w owalu: EUGENIUSZ GERLACH/ Eugeniusz Gerlach/ artysta malarz.