Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy: 423
Godność, 1990
akryl, płótno;
73 x 65 cm;
akryl, płótno;
73 x 65 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Masluszczak 1990.
Na odwrocie: Francieszek Maśluszczak/ acryl 1990/ 73 x 65 cm/ GODNOŚĆ