Andrzej KREÜTZ- MAJEWSKI (1936-2011)
Nr katalogowy: 418
Postać, z cyklu: Stwory, 1999
olej, płyta;
61 x 122,5 cm;
olej, płyta;
61 x 122,5 cm;
sygn. l. d.: Andrzej Kreutz Majewski
Praca z wystawy w Muzeum Miasta Łodzi z 2012 r.: Andrzej Kreütz-Majewski (1934-2011) - Wspomnienie. Dialog Majewski - Dejmek