Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy: 411
Q7, 1999
olej, płyta;
134 x 98 cm;
olej, płyta;
134 x 98 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Q7 / BEKSIŃSKI /1999
Reprodukowany w monografii Beksiński cz. 2
(BOSH ART red. Joanna Kułakowska-Lis), s. 80