Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)
Nr katalogowy: 409
Konstrukcja zielona, 1958
olej, tempera, płótno,
42,5 x 109 cm;
olej, tempera, płótno,
42,5 x 109 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
na odwrocie: Al. Kobzdej / Warszawa, nalepki z numerami oraz dwie nalepki wystawowe z danymi obrazu (w jęz. włoskim i polskim).