Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 406
Warszawa VIII z cyklu 2: Miasta, 2008
akwarela, papier;
34,5 x 49,5 cm;
akwarela, papier;
34,5 x 49,5 cm;
sygn. p. g.: E.DWURNIK 08 oraz pieczątka artysty
Na odwrocie pieczęć artysty z odręcznie wpisanymi informacjami o pracy Cykl 2 (w kółku) Miasta, tytuł: W-wa VIII.