Nr katalogowy: 138
Irysy w wazonie, 1909
olej, płótno; 97 x 66 cm;
sygn. p. d.: WW (monogramem)
olej, płótno; 97 x 66 cm;
sygn. p. d.: WW (monogramem)
Na odwrocie nalepka z: TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE z Nr. 1837 z datą: 1909 oraz odręcznie wpisanym autorem pracy: Weiss Wojciech