02 lutego 2013

Kazimierz Mikulski (1918-1998)
Zamieszkały na niebie, 1976
olej, płótno - collage; 92 x 73 cm;
sygn. i dat.: K. Mikulski, Kraków 1976
Napis autorski na  odwrocie: Zamieszkały na niebie
Estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Zobacz regulamin aukcji

1
Zamieszkały na niebie, 1976 olej, płótno - collage; 92 x 73 cm; sygn. i dat.: K. Mikulski, Kraków 1976
Estymacja 90 000 zł – 120 000 zł