Nr katalogowy: 604
Waza do ponczu z 6 szklaneczkami
art deco; Austria, Berndorfer Metallwaarenfabrik
Arthur Krupp (zał. 1843), lata 30.XX w.
art deco;
kolista lekko rozszerzająca się ku górze,
z nakrywą z otworem na łyżkę, umieszczona
w koszyku gładkim, poziomo żebrowanym
wspartym na trzech nóżkach; szklanki
w analogicznych koszyczkach z uchwytem
z boku w formie krążka;
plater, szkło (na szklankach sygnowane Jener
Glas); wys. wazy z nakrywą 24 cm, średn. wazy
28 cm; wys. szklanki 7,5 cm.
Austria, Berndorfer Metallwaarenfabrik Arthur Krupp (zał. 1843), lata 30.XX w.